Corab RG6 TRI Cu

Jakość i wykonanie przewodu jest podstawą przy projektowaniu jakichkolwiek instalacji i sieci multimedialnych oraz diagnozowaniu uszkodzeń. Często oferuje się klientom drogie dekodery, super czaszę, konwertery z nieprawdopodobnymi rozwiązaniami, natomiast mało kiedy zwraca się uwagę na jakość przewodu, który łączy wszystkie te elementy i jest odpowiedzialny za jakość całej instalacji i efekt jej działania. Należy pamiętać, że jakość przewodu jest gwarancją niezakłóconego odbioru wszystkich połączonych ze sobą urządzeń.

 

Przewody koncentryczne marki Corab (w zależności od rodzaju) charakteryzują się niską tłumiennością i wysoką skutecznością ekranowania co powoduje, iż spełniają najwyższe wymagania użytkownika (rewelacyjny odbiór i brak zniekształceń w przesyłaniu sygnału). Odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, nie ulegają korozji. Przy niskich temperaturach zachowują swoje parametry techniczne i fizyczne (nie kruszą się). Zastosowanie miedzi zarówno do wykonania rdzenia, oplotu jaki i folii ekranu decyduje o długowieczności i niezmienności parametrów w długim okresie czasu. Szczególnie dedykowane do instalacji domowych lub instalacji zbiorczych. Przeznaczone do najbardziej wymagających instalacji (satelitarne, naziemne, telewizji przemysłowej CCTV, sieci komputerowych, monitoring).

Dane techniczne:

Rodzaj Przewody
Indeks Y_konc00017
Długość 100m
Rdzeń miedziany CU, średnica 1,13 mm
Dielektryk Fizycznie spieniony dielektryk PE 4,9 mm
Tarcza Podwójna folia AL/PP 0,066 mm
Warkocz aluminium AL 90%
Powłoka zewnętrzna 6,9 mm, białe PVC / czarne PVC
Powrót do listy

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące produktów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy.

Lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.