Corab RG6 Cu

Jakość i wykonanie przewodu jest podstawą przy projektowaniu jakichkolwiek instalacji i sieci multimedialnych oraz diagnozowaniu uszkodzeń. Często oferuje się klientom drogie dekodery, super czaszę, konwertery z nieprawdopodobnymi rozwiązaniami, natomiast mało kiedy zwraca się uwagę na jakość przewodu, który łączy wszystkie te elementy i jest odpowiedzialny za jakość całej instalacji i efekt jej działania. Należy pamiętać, że jakość przewodu jest gwarancją niezakłóconego odbioru wszystkich połączonych ze sobą urządzeń.

 

Przewody koncentryczne marki Corab (w zależności od rodzaju) charakteryzują się niską tłumiennością i wysoką skutecznością ekranowania co powoduje, iż spełniają najwyższe wymagania użytkownika (rewelacyjny odbiór i brak zniekształceń w przesyłaniu sygnału). Odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, nie ulegają korozji. Przy niskich temperaturach zachowują swoje parametry techniczne i fizyczne (nie kruszą się). Zastosowanie miedzi zarówno do wykonania rdzenia, oplotu jaki i folii ekranu decyduje o długowieczności i niezmienności parametrów w długim okresie czasu. Szczególnie dedykowane do instalacji domowych lub instalacji zbiorczych. Przeznaczone do najbardziej wymagających instalacji (satelitarne, naziemne, telewizji przemysłowej CCTV, sieci komputerowych, monitoring).

Dane techniczne:

Rodzaj Przewody
Indeks Y_konc00016
Długość 100m
Rdzeń miedziany CU, średnica 1,02 mm
Dielektryk Fizycznie spieniony dielektryk PE 4,6 mm
Tarcza Folia AL/PP 0,052 mm
Warkocz aluminium AL 60%
Powłoka zewnętrzna 6,8 mm, białe PCV
Powrót do listy

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące produktów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy.

Lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.