Bezpieczeństwo i wysoka jakość produktów polskiego producenta
Zobacz

Technologiczny lider

Kiedy w 1991 roku powstała firma Corab, nikt nie spodziewał się, że stanie się liderem w branży satelitarnej w zakresie produkcji, dystrybucji oraz obsługi platform na całym świecie.

Główna działalność to dostawy sprzętu do odbioru kodowanych i niekodowanych programów satelitarnych. Od kilku lat działa również z sukcesami w branży fotowoltaicznej oraz sprzętu Hi-Fi. Głównymi atutami firmy są: wykwalifikowani pracownicy, szeroka gama produktów, wsparcie handlowe i techniczne na najwyższym poziomie.
 

Naszym wyznacznikiem jest bezpieczeństwo

 


Produkty produkowane CORAB poddawane są licznym testom i badaniom. Nasze produkty przebadane są przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą i opatrzone certyfikatem TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing potwierdzającym spełnienie europejskich norm jakości i zgodności z obowiązującym prawem. Współpracujemy również z ośrodkami naukowymi m.in. Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania, co wyróżnia produkty na tle konkurencji.  

 

 

 

Dbając o jakość

Posiadamy w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów, które zostały stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie ostatecznego użytkownika. Liczne nagrody i wyróżnienia to kolejny dowód, że jakość naszych produktów mówi sama za siebie. Zostaliśmy docenieni m.in. takimi nagrodami i wyróżnieniami, jak m.in.: Lider Polskiej Gospodarki, Gazela Biznesu, Gepard Biznesu i Fair Play.  

Eksportujemy towar na ponad 27 światowych rynków

 

Sprzęt antenowy zaprojektowany i wyprodukowany przez inżynierów firmy Corab aktualnie eksportowany jest do wielu europejskich krajów jak Niemcy, Węgry, Luksemburg, Czechy, Słowacja, Rumunia, Szwecja, Litwa, Ukraina. Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, a ich liczba ciągle wzrasta dzięki wzajemnym rekomendacjom.

 

 

Produkcja

 • Wieloletnie doświadczenie

  pozwoliło na udoskonalenie procesów produkcyjnych

 • Wykwalifikowana kadra

  dba o innowacyjność produktów i czuwa nad procesem ich tworzenia na każdym etapie

 • Nowoczesny park maszynowy

  pozwala wykonać wiele procesów technologicznych sprawnie i z zachowaniem wysokich standardów

 • Testy, badania i certyfikaty

  podkreślają spełnienie najwyższych norm i bezpieczeństwo użytkowania. 

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełne wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz, a my postaramy się rozwiązać każdy twój problem i zapytanie związane z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.